więcej na domeny.lap.pl

.pl
100 zł
9,90 zł
.com.pl
65 zł
9,90 zł
.eu
59 zł
19,90 zł
.com
59 zł
29,90 zł
.net
59 zł
29,90 zł
.org
59 zł
29,90 zł

Z dnia na dzień platforma hostingowa Lap.pl zdobywa zaufanie nowych Klientów. Obecnie obsługujemy kilkaset kont WWW. Nasi Klienci są z nas zadowoleni, co potwierdzają otrzymywanie od nich słowa uznania i listy referencyjne. Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych serwisów internetowych, które utrzymujemy, wraz z opiniami Klientów.
 

Sponsoring

Lap.pl była jednym ze sponsorów Poznańskiej Grupy Kolarskiej , która rozpowszechnia kolarstwo jako aktywny tryb życia.

Jeden z listów referencyjnych

Sopot Match Racing Center pragnie podziękować za współpracę i wsparcie podczas Mistrzostw Europy Toyota Sopot Match Race, pierwszymi w Polsce zawodami prezentowanymi metodą GPS przez internet.

Profesjonalne podejście i wysoka jakość świadczonych przez Lap.pl usług, w szczególności bezawaryjne działanie zaowocowało wysoką oceną organizacji mistrzostw. Lap.pl jest firmą godną polecenia.

Sambor Mieruszewski- Koordynator Techniczny Mistrzostw,
yachting.com.pl

Opinie naszych Klientów:


"Publikacja nowego projektu w Internecie zbyt często wiąże się ciężkimi przeprawami z gburowatym, nigdy niedostępnym adminem lub bezdusznym panelem administracyjnym. Lap.pl skutecznie i niezwykle pozytywnie przełamuje ten przykry stereotyp, a szybkość z jaka pracują jest wręcz zdumiewająca."
Jakub Filipowski, kamils.lap.pl


"Bardzo dobra pomoc techniczna. Panel klienta bardzo przyjazny i prosty w obsłudze, dużo praktyczniejszy od cPanelu. Serwer chodzi bardzo szybko, wszystko się błyskawicznie ładuje. Jednym słowem... gorąco polecam."
Hubert Pawlikowski, grupa-uc.lap.pl


"Długo szukaliśmy i analizowaliśmy oferty firm hostingowych. Okazuje się, że najlepsze warunki dla nas zaproponował Lap.pl. Nie chodzi tutaj tylko o ceny pakietów, ale również o prostotę działania panelu i pomocy. Co równie ważne w przypadku pytań i wątpliwości, mogliśmy liczyć na szybką i skuteczną reakcję ze strony zespołu Lap.pl."
Tomasz Sibilski, ogrodowe.com.pl