więcej na domeny.lap.pl

.pl
100 zł
9,90 zł
.com.pl
65 zł
9,90 zł
.eu
59 zł
19,90 zł
.com
59 zł
29,90 zł
.net
59 zł
29,90 zł
.org
59 zł
29,90 zł

Pakiet extreme

359 PLN/rok


Hosting najwyższych lotów – największy pakiet oferowany przez Domena.pl z rozbudowanymi opcjami do prowadzenia nieorganicznego biznesu w Internecie. Parametry pakietu Expert zostały tak skonstruowane, aby zapewnić ich optymalne wykorzystanie przez najbardziej wymagające serwisy i aplikacje internetowe.

01. Parametry

150 GB pojemności konta ?pomoc
Jest to całkowita wielkość konta w cenie pakietu. Na jej rozmiar składają się pliki strony WWW, pliki na serwerze FTP, przechowywane na serwerze wiadomości e-mail oraz informacje zgromadzone w bazach danych MySQL. Użytkownik może sam ustalać przestrzeń na poszczególne usługi.
transfer bez limitu! ?pomoc
Transfer to inaczej ruch plików liczony na podstawie przesyłanych danych za pomocą serwera, tj. ruchu listów elektronicznych, wywołań stron WWW, pobrań plików z serwera. Do każdego pakietu gwarantujemy optymalnie dobrany pakiet transferowy.
30 baz MySQL ?pomoc
MySQL to jedna z najpopularniejszych relacyjnych baz danych. Baza danych to nieodłączny element serwisów WWW. W połączeniu z PHP daje nieograniczone wręcz możliwości stworzenia witryn w pełni interaktywnych.
nieograniczona ilość własnych domen ?pomoc
Ta funkcja umożliwia posiadanie nieograniczonej liczby domen w ramach jednego serwera. Przykładowo, można zamieścić stronę WWW, na którą będą prowadziły dwie różne domeny, a także można prowadzić kilka różnych serwisów z różnymi domenami w ramach jednego konta w Lap.pl.
nieograniczona ilość kont e-mail ?pomoc
Do każdego pakietu oferujemy nieograniczoną ilość skrzynek pocztowych, by ułatwić Państwu komunikację w firmie oraz prowadzenie serwisów WWW. Rozmiar kont e-mailowych wliczony jest w pojemność konta, a wielkość przesyłanej wiadomości nie jest objęta limitem. Dostępny jest panel zarządzania kontami, za pomocą którego w bezproblemowy sposób można zarządzać kontami pocztowymi, np. ustalać wielkość danego konta, czy przydzielać aliasy.
bezpłatna domena user.beep.pl ?pomoc
Każdy posiadacz naszego serwera otrzymuje bezpłatny adres internetowy nazwa.beep.pl, który może zastępować zwykłą domenę i jednoznacznie obniżyć koszty zakupu nowej. Nazwa dla tej domeny musi być ustalona jeszcze przed założeniem serwera.
nieograniczona liczba subdomen ?pomoc
Subdomeny to inaczej nazwy w domenie. Przykładowo wygląda to tak: nazwa.domena.pl, gdzie całość nazywamy subdomeną. Nieograniczoną ich ilość oferujemy do każdego konta, a co warto podkreślić, Klient otrzymuje pełną administrację subdomenami i sam może nimi rozporządzać.
359 PLN/rok zamów pakiet